HAKKIMIZDA

Yönetim danışmanlığı, kuruluşların performanslarını iyileştirmelerine yardımcı olma uygulaması. Kuruluşlar, dışarıdan tavsiye alma ve danışmanların uzmanlık uzmanlığına erişim dâhil olmak üzere çeşitli nedenlerle yönetim danışmanlarının hizmetlerinden yararlanabilmek şeklinde tanımlanmaktadır.  (Vikipedi)

Dijital dönüşüm, toplumsal ve sektörel ihtiyaçlara dijital teknolojilerin entegrasyonuyla çözüm bulmanın ve buna bağlı olarak iş akışlarının ve kültürün gelişmesi ve değişmesi sürecini tanımlayan bir kavram olarak karşımıza çıkmaktadir. (Vikipedi)

Yoboğlu Software & Consulting, bu perspektif ve gereklilikten yola çıkarak yönetim danışmanlığı alanındaki bilgi birikimini grup firması olan West Yazılım (H2C Consulting) ile birleştirerek “Butterfly Platform” yazılımını ortaya çıkarmıştır.

Stratejik planlanın oluşturulması, kurumsal karne (balanced scorecard) hazırlanması, performas yönetim sisteminin oluşturulması, organizasyon mimarisinin oluşturulması, yetkinliklerin belirlenmesi ve yönetimi, kariyer ve yedekleme sisteminin oluşturulması gibi alanlarda yönetim danışmanlığı hizmeti veren firmamız buradaki bilgi birikimini ortak bir çalışma grubu ile yaklaşık 2 yıl süren bir çalışmanın sonunda “Butterfly Platform” ürününde taçlandırmıştır.

“Butterfly Platform” altında bulunan Stratejik Planlama, Kurumsal Karne, Performans Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi, Doküman Yönetimi,  Kalite Yönetimi, Proje Yönetimi, Toplantı ve Aksiyon Yönetimi modülleri tamamen kurumsal firmaların ihtiyaçları analiz edilerek en iyi yönetim modeline göre oluşturulmuş ve uzun süren saha testleri sonucunda kullanıcılarından tam puan alarak lansmanı yapılmıştır.

Yoboğlu Software & Consulting ve West Yazılım (H2C Consulting) her ikisi grup firması olmakla beraber Butterfly Platform” yazılımı üzerinde ortak lisans hakkına sahiptirler.

Misyonumuz (Niçin Varız)

Yoboglu markamızı kullanmak suretiyle “Türk Ürünü” imajını ön planda tutarak yönetim danışmanlığındaki birikimimizi dijital çözümler ile birleştirmek suretiyle müşterilerimize en etkin dijital dönüşüm danışmanlığı hizmeti vermek için varız.

Vizyonumuz (Nereye Gitmek İstiyoruz)

Yönetim danışmanlığındaki birikimimizi dijital çözümler ile birleştirmek suretiyle Türkiye başta olmak üzere hedeflediğimiz tüm pazarlarda marka değeri yüksek ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayan bir firma olmak istiyoruz.